Barista & Co Core Cofee Press

Kód: FORP-5060433793646
€28,14 / ks €23,45 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.12.2023
Možnosti doručenia

100% bez plastov . Core Coffee Press, vyrobený len z nehrdzavejúcej ocele a borosilikátového skla, je voľbou pre tých, ktorí hľadajú kávovar bez plastov.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Elegantný, štýlový a robustný dodáva luxus každému konferenčnému stolíku
  • Tradičná metóda varenia na prípravu zamatovej kávy doma
  • Dostupné náhradné diely – predlžujú životnosť vášho kávovaru

 Objavte Core Coffee Press od Barista & Co. Naša moderná "domáca kaviareň" je 100% bez plastov, vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a borosilikátového skla. 

Sklenená nádoba má pevnú sklenenú rukoväť a kovová základňa je odnímateľná, aby bola nádoba vhodná do umývačky riadu. Perfektný darček pre milovníkov kávy – teraz dostupný v medenej, bielej, čiernej a nehrdzavejúcej oceli.

Táto "domáca kaviareň" má kovový filter, sklenenú nádobku a základňu a veko z nehrdzavejúcej ocele. Dizajn je elegantný a moderný, ideálny do vašej kuchyne. Sklenená nádoba je odolná voči teplu. Odoláva vysokým alebo nízkym teplotám.

SPRIEVODCA VEĽKOSŤOU:

Core Coffee Press je dostupný v 2 veľkostiach:

  • 3 šálky / 1 hrnček / 350 ml
  • 8 šálok / 3 hrnčeky / 1000 ml

Naša 3-šálková "domáca kaviareň" vyrobí približne 350 ml kávy. To je ideálne pre jednu porciu. Radi ho používame na našich pracovných stoloch, pretože je to správne množstvo na jednu šálku kávy.

Naša "domáca kaviareň" s 8 šálkami pripraví necelý liter kávy, čo zodpovedá približne 3 šálkam kávy. Túto veľkosť odporúčame, ak varíte pre rodinu a priateľov, ako aj pre seba. Ideálny kávovar na lenivé nedeľné ráno!

 

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Barista_Co_logo

LOUISE GREY | SPOLUZAKLADATEĽ
KÁVA JE OSOBNÁ A MY TIEŽ.

„Namiesto toho, aby sme ľuďom povedali, akú kávu by mali piť, začneme tým, že sa spýtame, akú kávu máte radi.

Ak máte radi mliečnu kávu, vieme vám ju prispôsobiť. Ak hľadáte silnejšiu kávu, máme vlastné produkty, ktoré vám pripravia tú správnu kávu.

Je úžasné si myslieť, že viac ako 50 % ľudí vlastní kávovar, ktorý nezodpovedá ich preferovanej káve. Chceme s tým niečo urobiť.

Zdá sa, že zabúdame, aká osobná je káva. Ak sa spýtate svojich priateľov, aký typ kávy si užívajú, je veľká šanca, že vám odpovedia inak. Pokiaľ ide o varenie kávy, neexistuje univerzálna veľkosť, ale pomocou jednoduchého sprievodcu varením vám chceme pomôcť. Nemusíte byť kávový geek, aby ste si pripravili skvelú kávu.“

custom-print-coffee-makers-your-logo