Huskee termohrnček

Kód: LAZ-003
€18,70 / ks €15,58 bez DPH

Zvoľte variant

HuskeeCup je termohrnček s viečkom vyrobený z unikátneho eko-kompozitného polyméru vybraného po rozsiahlom výskume a vývoji a obsahuje kávovú šupku, tenkú vrstvu, ktorá obklopuje kávové zrno.

Detailné informácie

Farba: čierna, objem: 180 ml
Momentálne nedostupné | LAZ-003
€18,70 / ks
€15,58 bez DPH
Farba: Natur, objem: 180 ml
Momentálne nedostupné | LAZ-004
€18,70 / ks
€15,58 bez DPH

Podrobný popis

Kombinácia šálky a viečka je ideálna na kávu na cestách. Viečko sa hodí na akúkoľvek veľkosť a dopĺňa pohár pre ten najlepší zážitok na cestách. Nemá žiadne pohyblivé časti a je navrhnutý skôr ako šálka (takže si ju nedávajte plnú do tašky!). 

Primárnym polymérom, ktorý sme si vybrali, je plast nazývaný polypropylén. Môžete sa opýtať, prečo plast? Pre polypropylén sme sa rozhodli s ohľadom na tieto ciele:

  1. Výroba odolného produktu, ktorý odolá náročným podmienkam prostredia kaviarne
  2. Výroba pohára, ktorého materiálnosť dopĺňa a zvýrazňuje inovatívne dizajnové prvky
  3. Vytvorenie materiálu, ktorý je možné po skončení životnosti recyklovať, opätovne použiť a znovu použiť, a to ekologickým a efektívnym spôsobom.

V kombinácii so zložkou schválenou pre styk s potravinami, izolovanou a vyčistenou z kávových šupiek, relatívne nízka spotreba energie, ľahká recyklovateľnosť a zvýšená pevnosť/trvanlivosť polypropylénu vytvárajú produkt, ktorý vydrží dlhšie, a preto z dlhodobého hľadiska výrazne znižuje dopad na životné prostredie.

Budeme pokračovať vo vývoji a zdokonaľovaní našej receptúry, pričom budeme hľadať viac biopolymérov a kombinácií na splnenie a prekročenie týchto cieľov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_huskee

 

V Huskee navrhujeme funkčné a krásne produkty, ktoré využívajú odpad a recyklovaný materiál, aby umožnili prechod do sveta bez odpadu.

Naša cesta začala ikonickým HuskeeCupom. Modulárna, opakovane použiteľná šálka pre domácnosť, kaviareň alebo so sebou, ktorá opätovne využíva odpadovú kávovú šupku, vedľajší produkt pri výrobe kávy.

Prostredníctvom nášho programu výmeny pohárov HuskeeSwap a programu recyklácie na konci životnosti HuskeeLoop zaisťujeme dodanie najvyššieho možného účinku s čo najnižšou stopou a v konečnom dôsledku eliminujeme potrebu výrobkov na jedno použitie.