PRESSOBURG predajňa a servis kávovarov. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.

La Natura Crema BIO zrnková káva Lifestyle Home Kompost

Kód: STRAT-313957
od €7,96 / ks od €6,63 bez DPH

Zvoľte variant

Certifikovaná organická káva La Natura Lifestyle Crema , pochádzajúca z ekologického hospodárstva, ktorá je pestovaná bez použitia umelých hnojív a priemyselných postrekov , balená v kompostovateľných  vreckách, s certifikátom,

Detailné informácie

hmotnosť: 1000g
Vypredané | STRAT-313953
Môžeme doručiť do: 16.10.2023
€24,95 / ks
€20,79 bez DPH
hmotnosť: 500g
Skladom | STRAT-313955
Môžeme doručiť do: 3.10.2023
€14,95 / ks
€12,46 bez DPH
hmotnosť: 250g
Skladom | STRAT-313957
Môžeme doručiť do: 3.10.2023
€7,96 / ks
€6,63 bez DPH

Podrobný popis

OK Compost HOME – dá sa kompostovať v domácich kompostéroch,vyrobené z rastlinných škrobov.

Exkluzívna kávová zmes Arabiky a Robusty s lahodnou chuťou a hustou crémou, plným telom a intenzívnou arómou.Starostlivo vybrané kávové zrná pre skutočných gurmánov. Nápoj, bez ktorého si neviete predstaviť svoj deň, si teraz môžete vychutnávať s čistým svedomím. Udržateľnosť a špičková kvalita pre skutočných milovníkov kávy. Pre túto kávovú zmes sa používajú iba vysoko kvalitné organické kávové zrná.  Kávu pražíme len stredne, aby si uchovala všetky žiaduce tóny. Na prípravu sa odporúčajú prístroje pákové kávovary a plne automatické kávovary. S  La Natura Lifestyle  BIO Kaffee Crema sa dá pripraviť aj chutné cappuccino, latte macchiato alebo mliečna káva - najlepší pôžitok z kávy pre každý typ prípravy a každú chuť.

certifikát OK Compost HOME – dá sa kompostovať v domácich kompostéroch,vyrobené z rastlinných škrobov.BIO vrecká na kávu s ventilom a zipom sú ekologickou náhradou za klasické plastové vrecká.

 Certifikovaná BIO káva - značka BIO je prideľovaná výrobkom pochádzajúcim z ekologického hospodárstva. Sú pestované bez použitia umelých hnojív a priemyselných postrekov.

Uskladnenie:Po otvorení  uchovávajte tesne uzavreté ,na chladnom a suchom mieste.
Utesnené pod ochrannou atmosférou.

Dodatočné parametre

Kategória: BIO KÁVA LA NATURA
Záruka: 1 rok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: