PRESSOBURG je aj kamenná prevádzka v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Čistiace tablety mliečnych ciest Mini-Tabs

 

Tablety na vyčistenie mliečnych ciest.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€26,28 / ks
Kód tovaru JURAP-24211
Značka JURA
Webová stránka značky profi-kavovary.sk/
Kategória ČISTIACE TABLETY
 

Technológia jemnej peny od JURA umožňuje kávovým špecialitám ako Latte macchiato, Cappuccino, Espresso macchiato alebo Flat White dosiahnúť najvyššiu možnú úroveň. Aby to tak aj zostalo, bol vyvinutý systém Mini-Tabs vo forme čistiacich tabliet mliečnych ciest. Spoločne s automatickým čistiacim programom umožňujú tablety účinne ostrániť mliečne tuky a bielkoviny. Vyčistené mliečne cesty tým zaručene garantujú, že dosiahnete nadýchanú a jene poréznu mliečnu penu.

Bez fosfátov

V spoločnosti JURA je výrazná ekologická inteligencia rovnako tradíciou ako udržateľné využívanie zdrojov a energie. Preto spoločnosť JURA používa pre pôvodný čistič mliečneho systému aj zloženie výlučne bez fosfátov. Optimalizovaná receptúra ​​zaručuje hygienu vášho mliečneho systému s certifikátom TÜV a zároveň chráni životné prostredie.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.