PRESSOBURG je aj kamenná prevádzka v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.
Akcia Novinka Tip NEPREMEŠKAJTE Zväčšiť
 

trojfázové čistiace tablety 25 kusov

 

Účinné čistenie - trvalá ochrana

Aby bola kvalita kávy zachovaná v najvyššej úrovni, je starostlivosť o čistotu kávovaru ako aj o hygienu v spojitosti s mliekom, kávou a vodou rozhodujúcim faktorom.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
6.12.2021
€34,68 / ks
   
Kód tovaru JURAP-24109
Značka JURA
Webová stránka značky ch.jura.com/de/produkte-p...
Kategória ČISTIACE TABLETY
 

Každý kávovar JURA disponuje bezúdržbovou luhovacou jednotkou so samočistiacim programom, ktorý sa spúšťa jedným stlačením tlačidla.

Náš výskumný tím vyvinul vynikajúce čistiace tablety. Ich intenzívna účinnosť spočíva v tom, že sa nám podarilo poriadne znásobiť ich čistiaci i ochranný efekt. Nová 2-fázová čistiaca tableta kávovar nielenže vyčistí, ale taktiež zamedzí usádzaniu sa mastnoty z kávových zvyškov.

Čistiaci proces

 

Čistiaci program spustíte veľmi jednoducho stlačením tlačidla.

Fáza 1: čistenie
Varná jednotka a varné sito sa dôkladne opláchnu horúcou vodou pri 80 ° C. Vysoko účinný vzorec čistiacej tablety odstraňuje zvyšky kávového tuku a oleja, ktoré môžu znehodnotiť chuť a kvalitu kávy.

Fáza 2: Starostlivosť
V druhej, udržiavacej fáze, špeciálne účinné látky tesnia povrchy zodpovedajúcich zložiek a zabraňujú tak opätovnému usadzovaniu zvyškov kávy a kávových tukov.

NOVÁ Fáza 3: Ochrana
V novo vyvinutej, tretej fáze, takzvané komplexotvorné činidlá chránia plne automatický stroj pred usadeninami spôsobenými minerálmi.

Hygienicky čistý automatický kávovar v úplnosti pripravený chystať dokonalú a kvalitnú kávu, a teda potešenie po stlačení jedného tlačidla.

Na čistenie a ochranu svojho automatického kávovaru JURA používajte iba originálne čistiace tablety od firmy JURA. Len tieto tablety sú dokonale zladené s automatickým čistiacim programom.

Hmotnosť 0.108 kg
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ML Avatar autora | 9.11.2021
Výborný servisný produkt nevyhnutný pre funkčnosť kávovaru, a tým aj pre prípravu výbornej kávy.
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.