PRESSOBURG je aj kamenná prevádzka v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.

Chladič mlieka Cool Control

Neohodnotené
 

Akurátne vychladené mlieko pre perfektný servis

Hodvábnu, vzdušnú mliečnu penu a horúce mlieko pre trendové kávové špeciality získate len za predpokladu, že mlieko pred ohrevom a napenením budete udržiavať stále čerstvé pri teplote 4°C.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Objednané Objednané
Variant
Môžeme doručiť do
21.9.2021 - -
€169,20 / ks €188,64 / ks €358,80 / ks od €169,20
   
Značka JURA
Webová stránka značky profi-kavovary.sk/
Kategória PRÍSLUŠENSTVO
Záruka 2 roky
 

Chladič mlieka dokáže ochladiť mlieko až o 25° pod teplotu okolia. Ak teplota mlieka dosiahne 4°C, bude na tejto optimálnej úrovni udržiavaná ďalej. Chladič mlieka Vám teraz ponúkame s automatickou vypínaciou funkciou pre šetrenie energie. Po vybratí nerezovej nádržky na mlieko dôjde k automatickej deaktivácii chladenia. Vysokoakostná nádobka z nehrdzavejúcej ocele pojme 1 liter mlieka. Vďaka bajonetovému uzáveru sa dá ľahko vybrať, otvoriť, naplniť, uchovávať v prípade potreby v chladničke a tiež čistiť v umývačke riadu.

V číslach

Chladenie

Peltier

Objem zásobníka

1,1L - 2,5L

Teplotný rozsah

4°C

Dĺžka kábla (cca)

1,8 m

Príkon

25 watt

Napätie

100 - 240 V ~

Frekvencia

50 - 60 Hz

Hmotnosť

2,5 kg

Šírka

14,4 cm

Výška

22,5 cm

Hĺbka

21,7 cm
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.