PRESSOBURG predajňa a servis kávovarov. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.

Jura Profesionálna zásuvka na príslušenstvo 24017

Kód: JURAP-24017
ZADARMO
zueboerschublade
€139 / ks
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
11.5.2023
Možnosti doručenia

Garancia bezdrôtovej komunikácie

Hodvábnu, vzdušnú mliečnu penu a horúce mlieko pre trendové kávové špeciality získate len za predpokladu, že mlieko pred ohrevom a napenením budete udržiavať stále čerstvé pri teplote 4°C.

Detailné informácie

Podrobný popis

No princíp zostal rovnaký - chladič mlieka dokáže chladiť mlieko až o 25° pod teplotu okolia. Ak teplota dosiahne 4°C, začne chladič udržiavať mlieko na tejto optimálnej teplotnej úrovni. Chladič mlieka Vám teraz novo ponúkame s funkciou automatického vypínania pre lepšie šetrenie energie. Akonáhle nerezovú nádobku vyberiete, dôjde k automatickej deaktivácii chladenia.

Bezdrôtový chladič mlieka JURA Cool Control Wireless neprestajne komunikuje s kávovarom. Chladič mlieka je schopný oznámiť, že sa v ňom nenachádza dosť mlieka pre prípravu ďalšieho cappuccina alebo latte macchiato. Keď hladina mlieka poklesne pod značku sledovanú senzorom, objaví sa na displeji kávovaru hlásenie "Doplniť mlieko". Táto skvelá vlastnosť je nesmierne komfortná a navyše bráni prskaniu z dýzy.

Vysokoakostná nádobka z nehrdzavejúcej ocele pojme 1 liter mlieka. Vďaka bajonetovému uzatváraniu sa dá ľahko vybrať, otvoriť, naplniť, uchovávať v prípade potreby v chladničke a tiež umývať v umývačke riadu.

Čisté, jasné línie robia z chladiča mlieka skvelý doplnok ku všetkým kávovarom JURA, ktorý možno umiestniť po oboch stranách prístroja.

V číslach

Objem zásobníka

1,1 l

Teplotný rozsah

4 - 7 stupňov Celzia

Dĺžka kábla (cca)

1,8 m

Príkon

25 watt

Napätie

100 - 240 V ~

Frekvencia

50 - 60 Hz

Hmotnosť

1,9 kg

Šírka

14,8 cm

Výška

22,5 cm

Hĺbka

21,8 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

jura_1 

 

 

Základné švajčiarske hodnoty

 

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.