PRESSOBURG je aj kamenná prevádzka v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.
Akcia NEPREMEŠKAJTE Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Filter catridge CLARIS Smart

 

S výrobkom CLARIS Smart (šedý filter so 6-hranou základňou) prináša spoločnosť JURA revolúciu vo filtrovaní vody.

Po prvý krát totiž plnoautomatické zariadenie* neustále komunikuje s filtrom, vďaka modernej technológii RFID.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
25.10.2021
Bežná cena €13,99
Ušetríte €2,10 (–15 %)
€11,89 / ks
   
Kód tovaru JURAP-71793
Značka JURA
Webová stránka značky profi-kavovary.sk/
Kategória VODNÉ FILTRE
 

RFID (RFID = rádiofrekvenčná identifikácia)zisťuje, či sa filter používa, a automaticky aktivuje vhodný režim. Priebežne zhromažďuje informácie o využití filtra a hlási, keď je kapacita vyčerpaná. Vďaka tomu je výmena filtrov tak jednoduchá ako nikdy doposiaľ. Filter CLARIS Smart môže tak ideálne uplatniť svoju účinnosť.

Nová ochranná receptúra bola vyvinutá špeciálne pre požiadavky moderných automatických kávovarov s funkciou prípravy cappuccina na jedno stlačenie (One Touch Cappuccino). Obsahuje minerálnu látku, ktorá stabilizuje uhličitan vápenatý. Vodný kameň sa tak neusadzuje v systéme obehu vody ani v prípade veľmi častej prípravy pary, čo aktívne prispieva k tomu, aby nedošlo k zaneseniu trubiek v kávovare.

Filter CLARIS pôsobí preventívne proti vzniku vodného kameňa a filtruje rôzne látky, ktoré majú neblahý vplyv na chuť a vôňu vody. Vo vode však zostanú zachované minerálne látky a fluoridy prospešné pre ľudské zdravie.

 

Vhodný pre všetky typy vody z vodovodu
Filter CLARIS  funguje na profesionálnom princípe vzostupného prúdu a filtruje vždy presne také množstvo vody, aké je práve potrebné pre prípravu. Vďaka použitiu revolučnej receptúry sú filtre bez problémov vhodné na filtrovanie vody z vodovodnej siete kdekoľvek na svete. Modifikované granule vždy v optimálnej miere odfiltrujú vodný kameň (aj vtedy, ak sa voda nevyznačuje vysokou tvrdosťou) a zredukujú úroveň škodlivých látok ešte efektívnejšie než doteraz. Vo vode však zostanú zachované minerálne látky a fluoridy, ktoré prispievajú k lepšiemu rozvinutiu arómy. Príkladná úprava tvrdosti vody a účinná filtrácia škodlivín sú zakaždým zárukou výdaja vody ideálnej kvality, ktorá tiež významne vplýva na dokonalú chuť kávy.

Pri správnej aplikácii filter CLARIS kompletne eliminuje potrebu odstraňovania vodného kameňa. Vďaka tomu sa obsluha kávovaru stane ešte ľahšou, čo ušetrí váš drahocenný čas. Čisté hadičky, ohrevné prvky a čerpadlo bez výskytu vodného kameňa preukázateľné predlžujú životnosť automatických kávovarov.

Len originálne filtre CLARIS svojím zložením a prietokom presne vyhovujú potrebám a požiadavkám automatických kávovarov.

Kapacita filtra

Kapacita filtra závisí od tvrdosti vody v danej lokalite:

  • pri 1-5° dH: do 65 l
  • pri 6-10° dH: do 60 l
  • pri 11-15° dH: do 55 l
  • pri 16-20° dH: do 50 l
  • pri 21-25° dH: do 45 l
  • pri 26-30° dH: do 40 l

Poznámka: [°dH] = stupeň nemecký

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MS Avatar autora | 15.10.2021
Spokojny
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.