PRESSOBURG je aj kamenná prevádzka v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Office program MINI

 

Office program je vhodná voľba pre pracovné tímy v menších kanceláriách, kde automatický kávovar pripraví bez problémov  (20-25 káv denne). 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
25.5.2022
€0,10 / ks
   
Kód tovaru OCS-708
Značka SMEG
Webová stránka značky smeg.com/coffee-machines-1/
Kategória KÁVOVARY
Záruka 2 roky
 

Kávovar k vám dovezieme, nainštalujeme a raz za rok na ňom vykonáme bezplatne generálne čistenie, aby ste si pohodlne mohli vychutnávať vašu kávu. Mesačne k vám tiež doručíme 4 Kg kávy.

Kávovar SMEG Vám zapožičiame LEN za 4,90 eur mesačne.

 

OD ZRNKA K ŠÁLKE, PREDSTAVUJEME NAJNOVŠIE ZÁŽITKY S KÁVOVAROM SMEG


Káva je zmyslový zážitok, ktorý si už nemusíte vychutnať len v bare: ochutnajte čerstvú a aromatickú kávu vyrobenú z pohodlia domova či kancelárie s novým radom automatických kávovarov Smeg na zrnkovú kávu.

UŽITE SI ELEGANCIU DOKONALÉHO DIZAJNU
Jeho kompaktná krása je skutočným potešením pre vaše oči.

Pohľad zachytáva jemné a podstatné línie, lesklé profily v kontraste s predným panelom z brúseného hliníka. K dispozícii v 4 farbách, nový dizajn a farebné možnosti bez problémov zapadnú do každej kuchyne.

VYBERTE SI SVOJ OBĽÚBENÝ
SMEG Bean to Cup je dostupný v dvoch modeloch, aby sa čo najlepšie prispôsobil vášmu obľúbenému zážitku z kávy.

BCC01 je ideálny pre tých, ktorí majú radi čiernu kávu, pripravujú espresso, lungo kávu alebo kávu Ristretto. Kávovar BCC02 je vybavený funkciou napenenia/sparenia mlieka, ktorá je ideálna pre latte, cappuccino, latte macchiato a flat white, ako aj espresso, dlhú kávu alebo kávu ristretto.

Vďaka nastaviteľnému dávkovaču si kávu vychutnáte z obľúbenej šálky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

smeg-world