PRESSOBURG je aj kamenná prevádzka v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.

MED OD VČELÁRA

Slovenský výrobok

Slovenský med priamo od včelára.

Kvalita našich výrobkov je pre nás prioritou. Garantujeme vám, že náš med je vyrobený na Slovensku našimi vlastnými včelami. Vlastnoručne si ho vytáčame a balíme tými najšetrnejšími technikami, aby si zachoval všetky svoje prirodzené a prospešné látky.

 
8
10 1810

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • lucny medd 900 Kód: ADO-007
  MED LÚČNY 900g
  Objednané

  LÚČNY MED

  Lúčny med je charakteristický svojou výraznou chuťou rozmanitých kvetov a bylín z okolia riek, okrajov lesov a pastvín. Včely na nazbieranie 1kg lúčneho medu musia opeliť približne 1,5 milióna kvetov. V porovnaní s inými druhmi medu má výraznejšiu chuť spôsobenú vyšším podielom obsahu peľových zŕn, čo obohacuje jeho výživovú hodnotu. Je vhodný na všestranné použitie, priamu konzumáciu, sladenie v kuchyni či výrobu domácej prírodnej kozmetiky.

  Med na rozdiel od cukru obsahuje minerálne látky, enzýmy, a vitamíny prospešné pre organizmus. Má antioxidačné, antibakteriálne a probiotické vlastnosti.


  €8 / ks
     
 • lipovy medd 900 Kód: ADO-003
  MED LIPOVÝ 900g
  Objednané

  LIPOVÝ MED

  Lipový med má zelenkasté až jantárovo žlté odtiene. Je číry a kryštalizuje pomaly. Má sladkú drevitú chuť a výraznú arómu lipových kvetov. Lipový med má upokojujúce účinky. Odporúča sa ľuďom, ktorí trpia stresom a nespavosťou.

  Med na rozdiel od cukru obsahuje minerálne látky, enzýmy a vitamíny prospešné pre organizmus. Má antioxidačné, antibakteriálne a probiotické vlastnosti.


  €10 / ks
     

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.