PRESSOBURG je aj kamenná prevádzka v Bratislave - Podunajské Biskupice. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.
  • 1 z 4
 

RÝCHLOVARNÁ KANVICA

Neohodnotené
 

Nerezová kanvica červenej farby, s kapacitou 1,7 l, v hravom dizajne 50. rokov pristane každej kuchyni, nielen tej retro. Rukoväť a základňa plast v úprave lešteného chrómu, hubica a spínacia páčka z nerezovej ocele.

Dostupnosť Na dotaz
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€149 / ks
   
Kód tovaru 604
Značka SMEG
Webová stránka značky smeg.com/coffee-machines-1/
Kategória SMEG
Záruka 2 roky
 

Rýchlovarná kanvica Smeg 50´s Retro Style, červená

Kanvica s objemom 1,7 l (7 šálok) s čistým a jemným retro dizajnom v hravom štýle 50. rokov, vám spríjemní každú chvíľku, ktorú s ňou strávite. Urobí výnimočným každý moment, kedy ju použijete, od raňajok až po popoludňajší čaj, cez rýchlu desiatu až po pokojný večerný relax. Vodu na váš obľúbený nápoj vám uvarí rýchlo a efektívne. Skrátka SMEG.

7+1 šťastných plus pre rýchlovarnú kanvicu Smeg 50´s Retro Style

  • Soft otváranie viečka na dotyk 
  • Ochrana proti chodu naprázdno – automatické vypnutie pri absencii vody
  • Plnohodnotná základňa 360° – je jedno ako kanvicu späť do doku postavíte
  • Vyberateľný filter vodného kameňa
  • Skryté výhrevné teliesko
  • Protišmyková ochrana základne 
  • Viditeľný indikátor vody  l /šálky
  • Automatické vypnutie pri dosiahnutí 100 °C

Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

smeg-world

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.