Doprava zadarmo Zväčšiť
 

BWT bestmax BALANCE 30

 

Inovatívny filtračný systém pre odvetvie gastronómie.

  • vysoká účinnosť filtrácie vďaka 6-násobnej filtrácii
  • odstraňuje všetky nežiaduce nečistoty, ako je vápno, pevné častice, nepríjemné chuťové látky, ako je chlór a organické zložky
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
21.1.2020
€202,80 / ks
   
Kód tovaru BWT-FS24G00A00
Značka BWT
Webová stránka značky bwt-wam.com
Kategória VODA NA PITIE, KÁVU A ČAJ
 

Detaily o produktu

BWT bestmax BALANCE je inovatívny filtračný systém navrhnutý špeciálne pre automaty na teplé nápoje. Filter je doporučovaný poprednými odborníkmi na prípravu kávy, pretože je schopný odstrániť prakticky akékoľvek cudzorodé substancie v surovej voda a dokáže ju premeniť v ultračisté médium. Filter BWT bestmax BALANCE je schopný zaistiť excelentnú rovnováhu hodnoty pH vody a ako prvý na svete disponuje adsorpčnou fázou k zachovaniu iontov striebra vo vode.

Výsledok:

Pre profesionálov z oblasti gastronomických služieb predstavuje BWT bestmax BALANCE efektívnu filtráciu a vysokú úroveň ochrany prístrojov.

  • poskytuje extra čistú vodu bez uvoľňovania fosfátu, sodíka alebo striebra
  • konštantne vysoké pH
  • zabraňuje korózii spôsobenej striebrom

flyer_heissgetraenke_de_sk

BWT-AG-Logo

Ako popredný výrobca v Európe v technológii úpravy vody sme vynaložili veľa úsilia v oblasti výskumu a vývoja pre optimalizáciu pitnej vody  funkčnými a technologicky dokonalými riešeniami.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.