MELITTA SOLO

Kód: MELITTA-6774131
od €396 / ks od €330 bez DPH

Zvoľte variant

Skvelý pôžitok z kávy

Štíhly a plne automatický kávovar, ktorý sa zameriava na to podstatné: skvelý pôžitok z kávy vďaka čerstvo namletým kávovým zrnám. Ďalej vám poskytuje minimalistický dizajn, kompaktné rozmery a jednoduchosť ovládania. Menej je niekedy viac - viac pôžitkov z kávy a viac priestoru.

 

Detailné informácie

Farba: čierna
Skladom | MELITTA-6774131
€396 / ks
€330 bez DPH
Farba: Strieborná
Skladom | MELITTA-6774090
€399 / ks
€332,50 bez DPH

Podrobný popis

Jedinečný pôžitok z kávy

Pre maximálny pôžitok má kávovar Solo® funkciu Systém extrakcie arómy: čerstvo namletá káva sa pred vlastným varom zahreje a tak do vašej kávy uvoľňuje maximum chuti. Ďalej môžete upraviť jemnosť mletia kávy a jej intenzitu, a to v troch úrovniach na dosiahnutie ideálnej chuti.

Jednoduché použitie

Intuitívny ovládací panel so vstavaným LED displejom je obmedzený len na to najnutnejšie, čím z použitia kávovaru robí úplnú hračku. Môžete upraviť silu svojej kávy alebo zvoliť čistiaci proces jednoduchou voľbou správneho symbolu. Ďalej je Solo® vybavené funkciou Tlačidlo 0 wattov, ktoré umožňuje odpojenie od hlavnej siete, zatiaľ čo vaše osobné nastavenie zostáva zachované.

Výškovo nastaviteľná tryska kávy

Pre jednu alebo dve šálky, hrnčeky alebo poháre na latte macchiato môže byť výstupná tryska nastavená až na výšku 135mm.

Jednoduché čistenie a údržba

Vyberateľná varná jednotka vždy zaručuje perfektné potešenie z kávy. Možno ju jednoducho vybrať a potom prepláchnuť pod tečúcou vodou. Vnútro kávovaru môže byť taktiež vyčistené za pomoci navlhčenej látky. Solo® vás tiež automaticky upozorní, kedy je prístroj potrebné vyčistiť a odvápniť.

Návod na obsluhu: Manual_Melitta_Solo_CZ

 

Dodatočné parametre

Kategória: KÁVOVARY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_melitta_200x100px_1

Vždy je správny dôvod na skvelú kávu.

Melitta® robí z kávy pôžitok. Aj doma.