PRESSOBURG predajňa a servis kávovarov. Parkovať môžete zdarma priamo pred predajňou, v ktorej si môžete všetky zariadenia pozrieť a zapnuté kávovary aj vyskúšať.

La Marzocco Prášok na čistenie 566g

Kód: ATC-LMPRAS
€19,08 / ks €15,90 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Prášok na čistenie portafilterov a hlavy kávovaru

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak chceme, aby náš espresso kávovar pripravoval dobrú kávu, vyžaduje si čistenie na dennej báze. Na prečistenie hlavy kávovaru pridáme do slepého sitka portafilteru pol lyžičky (3 g) prášku a spustíme program čistenia. Následne všetko príslušenstvo dobre prepláchneme.

Program čistenia kávovaru:
1. Aktivujeme cyklus varenia na 10 sekúnd.
2. Po uplynutí 10 sekúnd cyklus zastavíme.
3. Opakujeme 5 krát.

Čistenie filtrov:
1. Do nádoby s 1 litrom horúcej vody pridáme 1 lyžičku (6 g) čističa.
2. Vložíme filtre a kovovú časť portafilteru na 30 minút.
3. Prepláchneme pitnou vodou.

Upozornenie: Spôsobuje podráždenie kože a očí. Po použití starostlivo opláchnite vodou a mydlom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LM-Logo-Horizontal-dark

 

La Marzocco, ktorú založili v roku 1927 Giuseppe a Bruno Bambi, má svoj pôvod v talianskej Florencii, kolíske talianskej renesancie a domove géniov ako Leonardo da Vinci, Michelangelo a Brunelleschi, ktorí vytvorili niektoré z najznámejších majstrovských diel sveta.

Takže je takmer samozrejmé, že La Marzocco je na celom svete vysoko uznávaný ako výrobca vysoko kvalitných espresso strojov, ktoré sú jedinečne navrhnuté a vynikajúco ručne vyrobené s veľkým dôrazom na detail.