Čistiaci set JURA pre plnoautomatické kávovary - polročná spotreba

Kód: JURAP-A6M
Akcia DOPRAVA ZADARMO
Značka: JURA
ZADARMO –2 %
cistiaci set
€129,31 –2 % €125,44 / ks €104,53 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Objavte čistiacu súpravu JURA pre plnoautomatické kávovary – polročné požiadavky (ca 5000 cyklov prípravy), riešenie šité na mieru pre milovníkov kávy, ktorí sa pravidelne starajú o svoj kávovar a chcú aj ušetriť.

Detailné informácie

Podrobný popis

S dostatočným obsahom na približne 1/2 rok prevádzky kávovaru (pri priemernej dennej spotrebe 35 káv s objemom 100ml na porciu a priemernej tvrdosti vody 11 - 12°dH) je táto sada ideálna pre pravidelnú údržbu kávovaru.

Sada obsahuje 1 x TABLETY NA ODVÁPNENIE , vyvinuté na dôkladné a šetrné odstránenie vápenatých usadenín, ktoré môžu ovplyvniť arómu kávy.

Vychutnajte si dokonalý pôžitok z kávy s 2 x JURA CLARIS PRO SMART + filtrami , ktoré pomocou vysokovýkonnej filtrácie odstránia z vody látky zhoršujúce chuť a vodný kameň. Tieto filtre nielenže prispievajú k nekompromisne čistej aróme kávy, ale zároveň chránia dôležité súčasti vášho plnoautomatického kávovaru, predlžujú jeho životnosť a zaisťujú neprekonateľný pôžitok z kávy deň čo deň.

Súpravu dopĺňa 1 x ČISTIACA TABLETKA 3 FÁZOVÁ box 25 kusov , špeciálne vyvinutá na dôkladné a materiálovo šetrné čistenie všetkých plnoautomatických kávovarov JURA. Tento ľahko použiteľný čistiaci a ošetrovací prípravok spoľahlivo odstraňuje kávové usadeniny a mastné zvyšky, aby zabezpečil perfektnú funkciu a vynikajúci pôžitok z kávy.

Investujte do starostlivosti o svoj kávovar s čistiacou sadou JURA pre plnoautomatické kávovary.

Filter CLARIS PRO SMART + je vhodný pre model: WE6, WE8, X6, X8 a modelovú radu GIGA. 

Dodatočné parametre

Kategória: ÚDRŽBOVÉ PRODUKTY
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

jura_1 

 

 

Základné švajčiarske hodnoty

 

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.