Jura Čistiace tablety mliečnych ciest Mini-Tabs Refill

Kód: JURAP-24157
Akcia
Značka: JURA
až –7 %
bigminitabsclickcleanrefill 180g
od €13,99 až –7 % od €13,99 / ks od €11,66 bez DPH

Zvoľte variant

Tablety na vyčistenie mliečnych ciest - na doplnenie.

S balením 180g urobíte 60 čistiacich cyklov.

Detailné informácie

hmotnosť: 90g
Skladom | JURAP-24157
€13,99 / ks
€11,66 bez DPH
bigminitabsclickcleanrefill 180g
Akcia
hmotnosť: 180g
Skladom | JURAP-24212
€25,08
€23,08 / ks
€19,23 bez DPH

Podrobný popis

Technológia jemnej peny od JURA umožňuje kávovým špecialitám ako Latte macchiato, Cappuccino, Espresso macchiato alebo Flat White dosiahnúť najvyššiu možnú úroveň. Aby to tak aj zostalo, bol vyvinutý systém Mini-Tabs vo forme čistiacich tabliet mliečnych ciest. Spoločne s automatickým čistiacim programom umožňujú tablety účinne ostrániť mliečne tuky a bielkoviny. Vyčistené mliečne cesty tým zaručene garantujú, že dosiahnete nadýchanú a jene poréznu mliečnu penu.

Bez fosfátov

V spoločnosti JURA je výrazná ekologická inteligencia rovnako tradíciou ako udržateľné využívanie zdrojov a energie. Preto spoločnosť JURA používa pre pôvodný čistič mliečneho systému aj zloženie výlučne bez fosfátov. Optimalizovaná receptúra ​​zaručuje hygienu vášho mliečneho systému s certifikátom TÜV a zároveň chráni životné prostredie.

 

 

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JR Avatar autora | 16.12.2022
praktické balenie - spokojnosť

jura_1 

 

 

Základné švajčiarske hodnoty

 

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.